gung.se

Gung AB | Gung - Extend your ERP

Följande information är endast en estimering av . Webbsidans besökare, värdering, intäkter, position etc kan variera kraftigt från dag till dag. Vår estimering av intänkter och besökare är endast baserat på statistik för en specifik stund för en viss dag. Du bör besöka denna sidan frekvent för att se om webbsidans värde går upp eller ner framöver. :-)

Annons intäkter och besökare

Dagliga sidvisningar71
Daglig inkomst13 £
Månads inkomst390 £
Årlig inkomst4,745 £
Besökar trenderAlexa chart
Info senast uppdaterad: 2019-01-12

Vad är Gung AB | Gung - Extend your ERP?

Samplering Använd kontaktuppgifterna nedan eller sväng förbi vårt kontor för att komma i kontakt med oss.Daniel Göhlindaniel.gohlin@gung.se Ägare/VD 0793 476 730Markus Rosenbergmarkus.rosenberg@gung.se Ägare/Systemutveckling 0760 261 162Mats Hansonmats.hanson@gung.se Säljansvarig 0793 320 340Matilda Horppumatilda.horppu@gung.se SystemutvecklingOscar Muhroscar.muhr@gung.se SystemutvecklingMelker Veltmanmelker.veltman@gung.se SystemutvecklingÄr du vår nästa medarbetare?jobb@gung.se7medarbetare50+...

SEO analys

Alexa rank#N/A
Storlek72 KiB
14 KiB
Content-HTML ratio18.6% text VS 81.4% html
Meta beskrivingGung kompletterar ditt befintliga affärssystem och ger kunder, agenter, distributörer, säljare. Gung AB ägs och drivs av Markus Rosenberg och Daniel Göhlin.
Meta taggarAffärssystem, e-handel, säljsystem, b2b, leverantörsportal, integration, crm
H1-6 taggarH4: daniel.gohlin@gung.se Ägare/VD 0793 476 730
H4: markus.rosenberg@gung.se Ägare/Systemutveckling 0760 261 162
H4: matilda.horppu@gung.se Systemutveckling
H4: mats.hanson@gung.se Säljansvarig 0793 320 340
H4: melker.veltman@gung.se Systemutveckling
H4: oscar.muhr@gung.se Systemutveckling
H5: För att vara tydlig: Vi låter dina användare arbeta i ett enklare verktyg för att minimera fel och öka tillgängligheten av information.
H5: Daniel Göhlin
H5: Markus Rosenberg
H5: Matilda Horppu
H5: Mats Hanson
H5: Melker Veltman
H5: Oscar Muhr
H6: 2017 används Gung i över 50 bolag i fler än 70 olika länder av runt 8 000 användare ! 
H6: Vi erbjuder genväg till e-handel. Hur? Genom 100% sömlös integration med ditt affärssystem. Vår e-handelslösning utnyttjar befintlig affärslogik och data i kraftfulla och användarvänliga webbbutiker. Detta gör att våra kunder fokuserar på att förbättra kundupplevelse, effektivisera orderprocesser och öka försäljningsvolymen och frekvensen.
Onsite länkar63
Onsite nofollow länkar0
Länkschema

Server analys

Senaste uppdateringarna2019-01-12
IP93.188.2.53
Header
HTTP/1.1 200 OK
Server: nginx
Date: Sat, 12 Jan 2019 15:11:29 GMT
Content-Type: text/html; charset=UTF-8
Connection: close
X-Powered-By: PHP/7.1.24
X-Pingback: https://www.gung.se/xmlrpc.php
Link: ; rel="https://api.w.org/"
Link: ; rel=shortlink
X-Loopia-Node: 172.22.223.62
UptimeÄr gung.se nere?

Tags

  • kunder
  • verktyg
  • effektivisera
  • orderprocesser
  • processer
  • arbeta

Mer information om gung.se

Menade du att skriva detta?

  • ung.se
  • gng.se
  • gug.se
  • gun.se